KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647064
nr 1364 7064
Eglon Hendryk van der Neer, (hans art), 1600-/1700-tal, damporträtt, ej signerad. Olja på pannå, 28x22 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:36:28
26/11 13:05:38
5.000 kr
30/11 11:49:11
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska